Masaże

Masaż posiada właściwości relaksacyjne i leczniczeMasaż kamieniami jest szczególnie wskazany dla Ciebie, jeśli dla potrzebujesz wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Relaksacyjne działanie masażu podgrzanymi naturalnymi kamieniami oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Dodatkowe zalety masażu gorącymi kamieniami to pobudzanie krążenia, niwelowanie napięć mięśniowych i emocjonalnych, poprawa odżywienia i dotlenienia skóry, zwiększenie głębokości oddechu oraz działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Umów się na wizytę i poczuj niezwykłą przyjemność i głęboki relaks. W masażu używamy gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które były obrabiane falami morskimi przez wiele lat. Używane przez nas wyjątkowe kamienie pochodzą z obszarów czystych ekologicznie. Masaż jest połączeniem termoterapii, masażu limfatycznego oraz masażu klasycznego. Ciepło płynące z kamieni, nastrojowa relaksacyjna muzyka oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu rozluźnią Twoje napięte mięśnie napięte, a umysł dozna stanu niezwykłego relaksu.


EFEKTY MASAŻU:


Skóra:
ułatwia oddychanie skórne
poprawia odżywienie skóry
przyspiesza obieg krwi i limfy w skórze
przyspiesza oczyszczanie tkanek
pomaga zwalczyć cellulitis
poprawia elastyczność i jędrność skóry, a co za tym idzie wygląd
Układ krwionośny i limfatyczny:
poprawia pracę układów
ułatwia odpływ krwi żylnej (zmniejsza obrzęki)
zmniejszając opór krwi w tętnicach ułatwia pracę serca (wskazania do leczenia nadciśnienia)
Tkanka mięśniowa:
zwiększa zdolność mięśni do pracy
poprawia elastyczność i napięcie mięśni
regeneruje po wysiłku fizycznym
Układ nerwowy:
działa uspokajając i relaksując
łagodzi objawy stresu
Czakry:
Po masażu ciepłymi kamieniami doenergetyzowujemy i oczyszczamy poszczególne czakramy
WSKAZANIA DO MASAŻU KAMIENIAMI:
otyłość
okres rekonwalescencji po długotrwałej chorobie
stany po urazach OUN
nerwice typu psychogennego
niektóre choroby układu krążenia
zaparcia
stany pourazowe
choroby reumatyczne
stany poudarowe
rwa kulszowa i rwa ramienna
choroba Reynauda
niektóre schorzenia neurologicznie
PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU KAMIENIAMI:
gorączka
krwotoki lub możliwość ich wystąpienia
choroby zakaźne
ostre stany zapalne
owrzodzenia
3 i 4 stadium choroby Burgera
jamistość rdzenia kręgowego
łamliwość kości
zapalenie żył
zakrzepy
daleko posunięta miażdżyca
niewyrównane wady serca
tętniaki
ciąża
menstruacja
choroby nowotworowe

Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Zastosowanie baniek w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny daje nieocenione rezultaty. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Gumowe bańki chińskie są jednym z najpopularniejszych pogromców cellulitu. Przede wszystkim dlatego, że bańki chińskie działają szybko i skutecznie - jeśli masaże są wykonywane prawidłowo, efekty można zauważyć już po kilku zabiegach.

Seria masażu bańką chińską obejmuje najczęściej od 6 do 10 masaży przeprowadzanych systematycznie w odstępach 2-3 dniowych.


Wskazania:
walka z cellulitem
otyłość
zwiotczała skóra
napięte i obolałe mięśnie
zastoje limfatyczne
Przeciwwskazania
ciąża,
żylaki,
podwyższona temperatura ciała,
zaburzenia krzepliwości krwi,
przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry,
wysiękowe zapalenie stawów,
obrzęki niewiadomego pochodzenia,
gruźlica,
nowotwory.


Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Masaż ten, szczególnie przydatny jest po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym. Po tym masażu, jak po każdym innym, czujemy się odprężeni, bo w czasie zabiegu podnosi sie poziom endorfin w organizmie. Endorfiny to substancje wydzielające się w mózgu m.in. po ćwiczeniach czy gimnastyce. Dzięki nim odczuwamy odprężenie i jesteśmy gotowi do dalszego wysiłku. Wysoki poziom endorfin zwiększa też naszą odporność na stres. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. W masażu relaksacyjnym następuje rozluźnienie wszystkich mięśni do tego stopnia, że ciężko nam jest zapanować nad własnym ciałem. Masażom towarzyszy płomień świec, aromatyczne zapachy, kadzidła, pachnące olejki, wystrój, wszystko to dopełnia atmosferę relaksu.


Wskazania do masażu relaksacyjnego:
stres,
depresja, stany lękowe,
nadpobudliwość,
ogólne przemęczenie organizmu,

Przeciwwskazania do masażu relaksacyjnego:
choroby zakaźne i nowotwory,
choroby skóry, którym towarzyszy egzema, wypryski i uszkodzenia,
ostre stany zapalne stawów i ścięgien,
wszelkie stany gorączkowe,
wczesne stany po złamaniu kończyn,
wylewy krwawe pourazowe i krwiaki.


Stopy podobnie jak ręce czy twarz, mają swoją mapę, na której znajdują się punkty zwane refleksami. Dzięki masażowi odpowiednich refleksów, możemy pozbyć się różnych dolegliwości, które przeszkadzają nam w efektywności pracy i pogarszają nasze samopoczucie. Metoda masażu refleksów, które odpowiadają poszczególnym organom człowieka nazywa się "Refleksologią" i znana jest już z czasów starożytnych

Dzięki odpowiedniej metodzie masażu tj. ucisku za pomocą kciuka i palców, masuje się odpowiednie refleksy, dzięki czemu poprawia się krążenie i stymuluje układ nerwowy. Poprzez taki masaż, możemy zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować takie objawy zdrowotne jak: ból karku, ból kręgosłupa, bóle żołądkowe, bóle głowy, bóle mięśni, bóle reumatyczne, zawroty głowy, niestrawności, zaparcia, problemy z pamięcią, bezsennością itp. Dzięki stymulacji refleksów, poprawimy sobie ogólne samopoczucie oraz krążenie krwi. Przy tej metodzie masażu, wyzwalamy w organizmie, naturalne systemy obronne, które pomogą nam zwalczyć wiele różnorakich dolegliwości.


Masaż bambusem to masaż tkanek głębokich za pomocą bambusowych kijków. Jest to przede wszystkim masaż relaksacyjny, ale ma także walor terapeutyczny. Masaż bambusami wpływa na rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia. Jeśli cierpisz na chroniczny stres, a twoje dolegliwości łączą się z napięciem mięśniowym – masaż bambusem to pomysł dla ciebie. Bambus nie powoduje uczulenia i nie wpływa negatywnie na skórę człowieka.

Jaki efekt daje masaż bambusami? Masaż bambusem najczęściej trwa 45-60 minut. Na początku masażysta używa pałeczek o większej średnicy, bo w ten sposób może przygotować większe obszary ciała. Później, gdy przechodzi do poszczególnych części, sięga po miotełki i pałeczki bambusowe, które służą mu do masażu mniejszych części ciała. Efekt masażu utrzymuje się nawet do kilkunastu dni. Masaż rozluźniający wykonywany bambusem rozładowuje napięcie mięśniowe, co jest jego główną zaletą. Napięcie to wynika z codziennego stresu i jest przyczyną wielu chorób, takich jak:

 • bóle pleców i mięśni
 • migrena lub inny rodzaj bólu głowy
 • choroby układu oddechowego
 • zapalenie stawów
Leczenie masażem jest w stanie wpłynąć na te dolegliwości, a także rozluźnić i pomóc w pełnym zrelaksowaniu się.

Wskazania do masażu bambusem to:

 • brak aktywności fizycznej, a co się z tym wiąże, niewystarczające dotlenienie organizmu
 • ogólne złe samopoczucie, a szczególnie częste i silne bóle głowy
 • bóle mięśni i pleców
 • zmiany skórne
 • długotrwałe przemęczenie i stres
Jeśli chodzi natomiast o przeciwskazania do masażu bambusem, to są to m.in.:

 • choroby przebiegające w stanie zapalnym
 • krwotoki lub ryzyko ich wystąpienia
 • rany i blizny we wczesnym stadium rozwoju
 • nowotwory i powiększenie węzłów chłonnych
 • ciąża


Masaż Cena
Masaż relaksacyjny całego ciała na gorących aromatycznych olejach 45/ 60 min 60zł/ 80 zł
Masaż całościowy 100zł /60minut
Masaż Relaksacyjny 45/ 60 min 60zł/ 80 zł
Masaż kokosowy całego ciała 60 min/ 90 zł
Masaż stóp z elementami refleksologii 60 min/ 75 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała gorącą czekoladą 45/60 min 60/80 zł
Masaż relaksacyjny całego ciała miodem 45/60 min 60/80 zł
Masaż antycellulitowy częściowy bańką chińską (uda + pośladki) 30 min 40 zł
Masaż antycellulitowy częściowy bańką chińską (uda+pośladki+brzuch) 45min 60zł
Masaż relaksacyjny całego ciała gorącymi kamieniami 45/60min 60/80 zł
Masaż relaksacyjny twarzy 15min 25zł
Masaż całego ciała z peelingiem 40/60 min 60/80 zł
Peeling całego ciała 15min 30zł