Tlenoterapia przeciwwskazania

Kolejną niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest to, że jest on bardzo uniwersalny i bardzo bezpieczny. Oznacza to, że przeciwwskazania do tlenoterapii są naprawdę nieliczne. Komora hiperbaryczna w naszym gabinecie w Bielsku-Białej pomoże ci z wieloma schorzeniami bez większego ryzyka. Warto jednak pamiętać o tym, aby skonsultować się wcześniej ze specjalistą, ponieważ istnieje kilka przeszkód.

Zanim zatem skorzystasz z terapii hiperbarycznej upewnij się, że stan twojego zdrowia jest odpowiedni to wykonania tego typu zabiegu. Co to dokładnie oznacza? Terapii tej nie poleca się kobietom w ciąży, osobom ze stanem gorączkowym oraz infekcją wirusową. Nie będzie też odpowiednia dla osób cierpiących na ostre schorzenie uszu, zapalenie nerwu wzrokowego czy padaczkę. Uważać powinny również osoby z nieleczoną odmą, rozrusznikiem serca, wrodzoną sferocytozą lub chorobą płuc z retencją dwutlenku węgla. Należy również sprawdzić, jak terapia idzie w parze z niektórymi lekami zażywanymi przez pacjenta.

Jeśli nie jesteś pewien, czy skorzystanie z naszego gabinetu tlenoterapii będzie dla ciebie bezpieczne, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i doradzimy, czy nasza terapia będzie dla ciebie korzystna. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i sprawdź.