ThermoGenique

THERMOGENIQUE-TERMOGENICZNY ZABIEG KSZTAŁTUJĄCY I WYSZCZUPLAJĄCY SYLWETKĘ

Masz widoczny cellulit, wystające boczki, a Twoja skóra stała się wiotka? Na dodatek nie masz czasu na fitness czy siłownie ?
Mamy na to super rozwiązanie!
Thermogenique to zabieg na ciało, który nie tylko wyszczupla ale ujędrnia, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i zdecydowanie zmniejsza obwody. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty ujędrnienia ciała. Dodatkową zaletą wyróżniającą ThermoGenique spośród innych zabiegów na rynku kosmetologicznym jest specjalistyczny masaż drenujący oraz stosowane kosmetyki. Dzięki kapsaicynie, która działa trafiając prosto w komórki tłuszczowe, możemy ten zabieg wykonywać również u osób z problemami naczyniowymi- pękającymi naczynkami, pajączkami, czy nawet żylakami.

Cechy zabiegu:

  • dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała,
  • intensywny peeling ciała,
  • innowacyjne składniki aktywne,
  • specjalnie dobrane preparaty,
  • efekt termogeniczny dzięki wykorzystaniu firmowych akcesoriów,
  • firmowy masaż kształtujący sylwetkę.

6, 8, a nawet 12 cm mniej w obwodach po pierwszym zabiegu!

Oprócz widocznych efektów wyszczuplających, gwarantujemy również intensywne nawilżenie i napięcie skóry oraz redukcję cellulitu. Zabieg jest idealny na ostatni dzwonek przed wymarzonym urlopem!

ETAPY ZABIEGU:

Zabieg rozpoczynamy od konsultacji z kosmetologiem, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Następnie dokonuje dokładnych pomiarów poszczególnych obszarów ciała zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE.

Kosmetolog wykonuje zabieg w oparciu o kolejne etapy:

ETAP I – Peeling ciała, który przyspiesza przepływ limfy i wydalanie toksyn z organizmu , a także oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka pozostawiając ja gładką i miękką w dotyku.

ETAP II – Nałożenie aktywnego koncentratu thermogenicznego oraz żelu na bazie kapsaicyny.

ETAP III – Dla wzmocnienia efektu kosmetolog owija Pacjenta w „kokon”, który przyspieszy wchłanianie substancji aktywnych, podnosi spalanie tłuszczu.

ETAP IV – Kosmetolog wykonuje autorski masaż THERMOGENIQUE, który ma działanie wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe i drenujące (pozbycie się „zastojów wody”z organizmu).

ETAP V – wykonanie końcowych pomiarów ciała w tych samych miejscach, które były mierzone przed zabiegiem.