TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA

Tlenoterapia zaliczana jest do jednych z bardziej nowoczesnych, a przy tym niezwykle skutecznych metod leczenia.

Znają ją już osoby na całym świecie i z powodzeniem korzystają z jej dobrodziejstw. Dzięki niej można wyleczyć wiele schorzeń zupełnie bezboleśnie i bezinwazyjnie.

Umożliwione jest to przez dostarczanie tlenu do komórek ciała w możliwie jak najbardziej efektywny sposób. Zwiększone ciśnienie sprawia, że tlen dostaje się nawet do trudno dostępnych miejsc z niezwykłą łatwością.
Źle ukrwione rejony, takie jak rany czy ogniska udarowe, również mają szanse być odpowiednio dotlenione.

Tlenoterapia hiperbaryczna daje szansę tym osobom, którym z jakiś przyczyn nie pomogły konwencjonalne metody leczenia. Doskonale działa na wiele stanów przewlekłych i ma bardzo szerokie zastosowanie, jeśli chodzi o organizm ludzki.
Ponieważ rozprowadzanie tlenu w organizmie w warunkach podwyższonego ciśnienia jest znacznie ułatwione, uszkodzone komórki szybciej się regenerują, wpływając zbawiennie na twój stan zdrowia. Zastanawiasz się, czy jest to metoda leczenia dla ciebie? Sprawdź, w czym możemy ci pomóc. Znajdziesz tu rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych i szanse na normalne życie. Gwarantujemy, że najlepszy sposób na różnego rodzaju choroby to tlenoterapia.

Jak wygląda zabieg tlenoterapii?


Zabieg tlenoterapii ma miejsce w specjalnej komorze hiperbarycznej i nadzorowany jest przez wykwalifikowanych pracowników naszego gabinetu. Dzięki temu jest on zupełnie bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Standardowy zabieg trwa około 60 min i przeprowadzany jest raz dziennie. Czas oraz częstotliwość zabiegów może się zmienić w zależności od schorzenia czy od zaleceń.

Przy zabiegu cały czas czuwają specjaliści, którzy na bieżąco monitorują pracę komory.
Małym pacjentom podczas zabiegu może towarzyszyć opiekun. Przed wejściem do komory otrzymasz specjalną maskę tlenową, która ułatwi ci wdychanie leczniczego tlenu. Zwyczajowo, aby osiągnąć najlepsze efekty, zabieg należy powtórzyć przynajmniej kilkakrotnie. Liczba zabiegów także ustalana jest indywidualnie zgodnie z twoimi potrzebami.

Zabieg dzieli się na 3 fazy. Pierwsza z nich to kompresja, która polega na uzyskaniu w komorze ciśnienia wyższego niż atmosferyczne. Może wtedy wystąpić uczucie ciepła. Druga faza to terapia właściwa, kiedy oddychasz 100% tlenem. Pacjentom towarzyszy wtedy zazwyczaj uczucie relaksu i odprężenia. Ostatnio trzecia faza to dekompresja, kiedy ciśnienie w komorze obniża się tak, aby odpowiadać wartości ciśnienia atmosferycznego. Możesz odczuwać wtedy delikatny chłód.

Komora-Gosia

Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z nami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc ci odzyskać dobre zdrowie i cieszyć się silnym i pełnym energii organizmem. Sprawdź, jakie to proste. Już dziś może pomóc ci tlenoterapia. Nie zwlekaj!Sprawdź nasz wyjątkowy cennik