BONY PODARUNKOWE

Podaruj relaks, odprężenie i regenerację podczas tlenoterapii hiperbarycznej osobie której chcesz sprawić prawdziwą przyjemność. Zaproszenie upominkowe na zabiegi do naszego Gabinetu Tlenoterapii to z pewnością oryginalny prezent dla bliskiej osoby, klienta, pracownika. Ty decydujesz na jaką kwotę ma być wartość bonu upominkowego.

Oferujemy bony upominkowe na wykonanie wybranych z cennika zabiegów. Można wybrać konkretne usługi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie.

Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Gabinecie Tlenoterapii zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu. Bony są ważne przez okres 3-miesięcy od daty zakupu. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług. Osoba posiadająca Bon zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod nr: 502-361-596 Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 48h przed jej terminem drogą telefoniczną lub osobiście. W przypadku nieodwołania wizyty w wyżej podanym terminie kwota przeznaczona na umówiony zabieg przepada. Przy dokonywaniu rezerwacji należy poinformować, że formą płatności za zabieg będzie bon upominkowy. Bon należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu. Bonów nie wymieniamy na gotówkę, ani nie wydajemy reszty w gotówce. Zgodnie z życzeniem osoba posiadająca Bon może dokonać dopłaty, jeżeli wartość usługi przekracza wartość bonu.
Bony podarunkowe możesz zakupić nie wychodząc z domu , w tym celu napisz email lub skontaktuj się z nami telefonicznie , opłać zamówienie przelewem , zaproszenie zostanie do ciebie wysłane pocztą lub przez email w ciągu 24 godzin.

Płatność bonem nie łączy się z promocjami.