Tlenoterapia a odmładzanie

Młodość, witalność, wigor – czy czujesz, że to już Ciebie nie dotyczy? Wiemy, jak to zmienić! Nie potrzebne są Ci tony wzmacniających tabletek, kremów czy super diet. Rozwiązaniem jest nasz Gabinet Tlenoterapii w Bielsku-Białej. Komora hiperbaryczna-tlenowa pomoże Ci w odzyskaniu sił witalnych i sprawi, że znów będziesz wyglądał i czuł się młodo. Jak to możliwe?

Sekret celebrytów? Tlenoterapia sposobem na odmładzanie

Dzięki ciśnieniu wyższemu niż atmosferyczne tlen fizjologiczny jest pozbawiony barier w przenikaniu przez tkanki. Dzięki temu może trafić do miejsc, gdzie normalnie nie ma na to warunków, np. do źle ukrwionych komórek. Przy okazji tlenoterapia stymuluje wzrost multipotencjalnych komórek macierzystych, co oznacza, że po prostu naprawia nasze ciało, stając się przyjemnym i relaksującym sposobem na długowieczność. Terapia do niedawna dostępna tylko dla celebrytów i gwiazd dziś dostępna jest także dla Ciebie.


Tlenoterapia opóźnia procesy starzenia się

Zwiększone ciśnienie ma również wpływ na gromadzenie się tlenu w organizmie. Szybciej przenika do płynów i pozostaje tam w zwiększonym stężeniu. Ma to miejsce m.in. w czerwonych krwinkach, osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym. To wszystko wpływa na lepsze krążenie krwi, a to z kolei znacznie opóźnia procesy starzenia się organizmu.

Komora hiperbaryczna-tlenowa działanie

Komora hiperbaryczna-tlenowa to doskonały sposób na odmładzanie organizmu ze względu na jej zbawienne działanie praktycznie na każdy obszar Twojego ciała.

  • Dotlenia wszystkie tkanki organizmu, zmniejszając ewentualne stany zapalne.
  • Zwiększa liczbę komórek macierzystych, które naprawiają uszkodzone komórki w całym organizmie.
  • Wpływa na przyspieszenie rozwoju nowych naczyń krwionośnych i regeneracji nabłonka.
  • Stymuluje fibroblasty odpowiedzialne za elastyczność skóry.
  • Doprowadza tlen do miejsc niedostępnych w normalnych warunkach.
  • Wpływa pozytywnie na wydolność organizmu, zdolność zapamiętywania i koncentracji.
  • Stymuluje układ immunologiczny.
  • Przyspiesza przemianę materii i tempo metabolizmu, wyszczupla sylwetkę.

Chcesz znowu poczuć się pełen energii i witalność? Nie potrzebujesz skomplikowanych zabiegów i masy czasu na ich wykonanie. Wystarczy jeden zabieg, który wpłynie niezwykle pozytywnie na cały Twój organizm.

Nie zwlekaj i już dziś sprawdź, jak proste może być zachowanie młodości na dłużej. Odwiedź nasz Gabinet Tlenoterapii w Bielsku-Białej, zobacz jak świetnie działa komora hiperbaryczna-tlenowa. Poznaj sekret gwiazd i celebrytów. Wyglądaj i czuj się znów młodo!