Przywróć młodość ciału i duszy!

Zwalcz depresje
27 maja 2020
Sport czyli moda na zdrowie
14 lipca 2020
Pokaż wszystko

Przywróć młodość ciału i duszy!

Lato sprawia, że nosimy krótkie spodenki i spódniczki, a tym samym odsłaniamy nasze ciało. Niestety mija rok za rokiem, co odciska swoje piętno na ciele każdego człowieka.

Również ostatni czas pełen niepokoju i stresu związanego z sytuacją ogólnoświatowego zagrożenia kornawirusem, chorobą Covid-19, ale też zawirowaniami w życiu gospodarczym sprawiły, że przybyło Ci lat.

Nie chcesz zgodzić się na starość, na pewno nie chcesz się tak czuć ani wyglądać. Zastanawiasz się jaki krem, jaki suplement albo jaka dieta pomoże Ci walczyć z tym procesem, albo go odwrócić. 

Nie musisz szukać i eksperymentować przedstawiamy Ci wspaniałe rozwiązaniu o którego skuteczności przekonało się już wiele osób i który jest sekretem młodego wyglądu wielu celebrytów. To zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

Na takie zabiegi zapraszamy Cię do naszego gabinetu i ty możesz skorzystać z jego dobrodziejstw i zatrzymać, a nawet cofnąć czas. 

Istota zabiegu w komorze hiperbarycznej polega na podaniu tlenu pod ciśnieniem wyższym niż atmosferyczne. Dzięki czemu tlen jest w stanie przeniknąć do tych tkanek i komórek, do których w normalnych warunkach by nie dotarł. Rozpoczyna tam swoje wspaniałe działanie. Pobudza do wzrostu komórki macierzyste dzięki czemu nasz organizm ulega naprawie. 

Jednak to nie wszystko tlen może również gromadzić się w organizmie, przeniknąć do krwi i to w większym stężeniu Pobudza to do pracy cały układ krwionośny, a lepsza praca tego układu w znaczącym stopniu opóźnia proces starzenia.

To nie koniec zalet zabiegu tlenoterapii, tlen to przecież pierwiastek życia, dlatego dostarczenie go pod zwiększonym ciśnieniem powoduje zmniejszenie stanów zapalnych, czyli stanów chorobowych w organizmie. A to oznacza więcej pozytywnej energii i chęci do życia oraz działania. 

Tlen stymuluje również fibroblasy, które odpowiadają za elastyczność skóry. 

Co bardzo ważne tlen daje kopa metabolizmowi znacznie go przyśpiesza, dzięki czemu o wiele łatwiej pozbyć się zbędnych kilogramów.

Ten życiodajny pierwiastek wpływa też na działanie układu nerwowego poprawia koncentrację i ułatwia proces uczenia się.

Warto wspomnieć również o tym, że tlenoterapia stymuluje układ immunologiczny, dzięki czemu może on skuteczniej bronić się przed chorobotwórczymi bakteriami i wirusami. A przecież w obecnej sytuacji jest to bardzo ważne.

 

Zobacz ile zalet ma tlenoterapia. Nie czekaj skorzystaj już dziś.

Masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy, chętnie odpowiemy na wszystkie jesteśmy do dyspozycji.

 

 

 

 

Zadzwoń ? 502361596

lub 605337651 . ⭐️ Umów się już dziś . ⭐️

Bielsko-Biała ul.Cechowa 10

www.medycynatlenowa.pl