Sprawdź jak zadbać o swoja urodę i zdrowie?

Wzmocnij odporność
29 stycznia 2021
Przygotuj się na lato
31 marca 2021
Pokaż wszystko

Sprawdź jak zadbać o swoja urodę i zdrowie?

Zima za oknem, trzeba przyznać że w tym roku wyjątkowo piękna, taka prawdziwa ze śniegiem i mrozem. Jednak to koniec dobrych wieści w ostatnim okresie. Epidemia koronowirusa nie ustępuje. Każdego dnia media podają informacje o tysiącach nowych zakażeń i setkach zgonów. Dodatkowo pojawiają się problemy i opóźnienia w szczepieniach i to na całym świecie. Jest to ważna kwestia, ponieważ wydłuży się czas powrotu do normalności. Jednocześnie stan izolacji i zamrożenia gospodarki sprawia, że coraz częściej trzeba też mierzyć się z problemami bytowymi, strachem o pracę i przyszłość. 

Wszystkie wymienione czynniki sprawiają, że z pewnością poziom stresu znacznie wzrósł. 

Stres jest bardzo niekorzystny dla zdrowia, ale też dla urody zwłaszcza, że wiele osób “zajada stres”, co w połączeniu z mniejszą aktywnością fizyczną, sprzyja przyrostowi wagi.

Z kolei wzrost wagi nie jest powodem do radości dla nikogo z nas.

Co w takim wypadku robić?

Warto skorzystać z terapii w komorze hiperbarycznej.

Terapia taka polega na podaniu czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki temu tlen dostaje się do wszystkich komórek ciała, nawet tam gdzie w normalnych warunkach nie jest w stanie dotrzeć. W ten sposób dotlenione zostają wszystkie komórki, tkanki i narządy. Tlen pobudza je do regeneracji i odnowy. Pod wpływem tlenu wytwarza się więcej komórek macierzystych, wypierane są toksyny, zwalczane liczne bakterie.

Wyraźnie widać że działanie terapii w komorze hiperbarycznej ma pozytywny wpływ na zdrowie. Jest bardzo skuteczne w przypadku

  • u chorób o podłożu neurologicznym, takim jak Alzheimer, Parkinson, ADHD czy jako terapię wspomaganą w przypadku autyzmu,
  • trudno gojących się ran
  • chorób autoimmunologicznych,
  • nadciśnienia, miażdżycy,
  • anemii,
  • terapii cukrzycy,
  • martwicy, 
  • terapii po przeszczepie
  • migreny
  • i w wielu innych.

Teraz kiedy już wiesz jak pozytywnie terapia w komorze hiperbarycznej wpływa na zdrowie, sprawdź jak pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami?

Przede wszystkim zwróć uwagę na fakt, że takie kompleksowe dotlenienie organizmu przyśpiesza metabolizm, a więc też spalanie tłuszczu. Dzięki regularnym zabiegom, połączonym z dietą i ćwiczeniami szybciej pozbędziesz się niepotrzebnych fałdek tu i ówdzie. 

Zabiegi w komorze hiperbarycznej pobudzają też do odnowy komórki skóry, w tym również do produkcji kolagenu. Dzięki temu możesz walczyć z niedoskonałościami skóry i ze skutkami starzenia się.

 

Nie czekaj!

Już dziś przekonaj się, ile dobrego może dać Ci tlenoterapia!

 

 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu .

Zadzwoń ? 502361596

lub 605337651 . ⭐️ Umów się już dziś . ⭐️

Bielsko-Biała ul.Cechowa 10

www.medycynatlenowa.pl