Przygotuj się na lato

Sprawdź jak zadbać o swoja urodę i zdrowie?
26 lutego 2021
Uprawiasz sport? Chcesz osiągać jak najlepsze rezultaty?
22 kwietnia 2021
Pokaż wszystko

Przygotuj się na lato

Marzec zwiastuje wiosnę, chociaż pogoda jeszcze bywa różna. Jednak coraz częściej pojawiają się ciepłe promienie słońca, które przypominają, że lato już tuż, tuż.

Z jednej strony bardzo się z tego cieszysz, wiadomo dłuższy dzień i więcej słońca zawsze poprawiają nastrój, a z drugiej obawiasz. Niestety tej zimy nie udało Ci się zrzucić niechcianych kilogramów i osiągnąć wymarzonej sylwetki. Możesz się usprawiedliwiać, że warunki nie bardzo Ci sprzyjały, stres związany z pandemią, zamknięte kluby fitness, siłownie, baseny i ciągle zalecenia dotyczące izolacji, nie sprzyjały aktywności fizycznej. Jednak tłumaczenia niewiele pomagają kiedy patrzysz z niezadowoleniem w lustro.

Nie martw się i przestań obwiniać, tłumaczyć i zacznij działać.

Przygotuj zdrowe dietetyczne dania, zacznij ćwiczyć, możesz to robić również w domu, wystarczy tylko

 trochę wyobraźni i dobrej woli. Jeśli nie masz pomysłów na to, jakie ćwiczenia wykonywać, wystarczy skorzystać z wielu podpowiedzi w internecie, choćby na Youtube.

Pamiętaj, że sen i relaks są bardzo ważne i staraj się o odpowiednia ilość wypoczynku.

I jeszcze jedna kwestia, bardzo istotna. 

Możesz wspomóc proces odchudzania zabiegami w komorze hiperbarycznej. W trakcie zabiegu leżysz i odpoczywasz, a do Twojego organizmu dostaje się tlen. Z tą tylko różnicą, że tlen podawany jest pod zwiększonym ciśnieniem, Dzięki temu dociera do wszystkich tkanek, narządów i komórek, nawet tam gdzie normalnie nie jest w stanie dotrzeć. 

W Twoim organizmie rozpoczyna się tlenowa magia, bo przecież tlen jest życiodajnym pierwiastkiem, bez niego Twój organizm może przetrwać zaledwie kilka minut.

zabiegi w komorze hiperbarycznej są bardzo korzystne dla zdrowia, pomagają walczyć z wieloma przewlekłymi schorzeniami i wspomagają wiele terapii. Bardzo często podkreśla się też jak pozytywny wpływ mają na układ odpornościowy oraz redukcję stres. 

Jednak to nie wszystko tlen jest też bardzo skutecznym sposobem wspomagania odchudzania. W czasie zabiegu w komorze hiperbarycznej możesz spalić nawet 500 kalorii. Dlaczego?

Zabieg przyspiesza metabolizm i reguluje gospodarkę hormonalną. Badania kliniczne wykazały, że pod wpływem tlenu hiperbarycznego w organizmie człowieka występuje stan zwiększonego zapotrzebowania na tłuszcze jako składnik energetyczny i zwiększona aktywność lipaz pod wpływem tlenu. Dodatkowo w czasie zabiegu następuje peroksydacja lipidów, wzrost stężenia lipazy hormonowrażliwej i przyspieszone zużycie zapasowej tkanki tłuszczowej.

W ten sposób zabieg w komorze hiperbarycznej pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Nie czekaj!

Rozpocznij walkę o siebie już dziś!

 

 

 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu .

Zadzwoń ? 502361596

lub 605337651 . ⭐️ Umów się już dziś . ⭐️

Bielsko-Biała ul.Cechowa 10

www.medycynatlenowa.pl