Sprawdź w jaki sposób zabiegi w komorze hiperbarycznej pomogą Ci w procesie odchudzania!

Uprawiasz sport? Chcesz osiągać jak najlepsze rezultaty?
22 kwietnia 2021
Nie daj się depresji
24 czerwca 2021
Pokaż wszystko

Sprawdź w jaki sposób zabiegi w komorze hiperbarycznej pomogą Ci w procesie odchudzania!

Ostatni rok był dla wszystkich bardzo trudny. Stres wynikający z pojawienia się nowej śmiertelnej choroby czyli Covid-19 dotknął każdego. Dodatkowo izolacja, nie pewność jutro zwłaszcza w obszarze zawodowym i zdrowotnym sprawiły, że poziom stresu bardzo wzrósł. Wiele osób rodziło sobie z tą trudną sytuacja podjadając słodkie i słone przekąski. Taka postawa w połączeniu z zamknięciem klubów sportowych, siłowni, klubów fitness oraz basenów sprawiły, że wiele osób boryka się teraz z problemem niechcianych dodatkowych kilogramów.

Oczywiście kolejnym krokiem jest rozpoczęcie diety, którą wspomagasz odpowiednim zestawem ćwiczeń. Jednak efekty takiego działania nie w pełni Cię zadowalają. Przecież za chwilę rozpocznie się lato, a wraz z nim sezon na krótkie spódniczki, bikini i plażowanie. Lato to czas, kiedy bardzo trudno ukryć wszystkie niedoskonałości urody. Z tego powodu chcesz jak najszybciej wrócić do formy. 

Zastanawiasz się więc co możesz zrobić, aby efekty odchudzania były widoczne szybciej. Zastanawiasz się czy pomogą Ci preparaty z apteki czy internetu?

Zamiast szukać lepiej wypróbuj sprawdzoną metodę wspomagającą odchudzanie czyli terapię w komorze hiperbarycznej. 

W trakcie takiego zabiegu podawany jest tlen pod wyższym ciśnieniem, dzięki temu wnika on we wszystkie tkanki i układy organizmu. Tlen dociera do miejsc, gdzie w normalnych warunkach nie miałby szansy dotrzeć. Ma to zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Przecież według badań naukowych niski poziom tlenu wpływa na produkcję hormonów, również tych, które regulują łaknienie czy poziom stresu. Przez co zaburzony zostaje proces przemiany materii oraz kondycja. 

W trakcie zabiegu w komorze hiperbarycznej dotleniony zostaje cały organizm, co wpływa na wszystkie procesy zachodzące w organizmie. Przede wszystkim pobudzone zostaje krążenie krwi, co znacząco przyśpiesza przemianę materii.

Z kolei zmieniony metabolizm przyspiesza spalanie kalorii, co jest równoznaczne z utratą masy ciała. Dodatkowo w trakcie zabiegów tlenoterapii poprawia się ogólna kondycja organizmu, uwalnia się pozytywna energia, poprawia samopoczucie. Dzięki czemu łatwiej jest walczyć ze stresem. Kolejnym plusem jest szybsza regeneracja organizmu, a więc łatwiej jest przystąpić do kolejnego treningu, który jest przecież częścią procesu odchudzania. Trzeba też wspomnieć, że terapia tlenowo wpływa na wygląd skóry i produkcję kolagenu. Dzięki czemu możemy oczekiwać poprawy napięcia skóry, przywrócenia jej energii, a nawet redukcji zmarszczek. 

Te kilka informacji z pewnością przekonało Cię, że warto wspomóc proces odchudzania zabiegami w komorze hiperbarycznej.

 

Nie czekaj pomóż sobie już dziś!

 

 

Jeżeli masz pytania zapraszamy do kontaktu .

Zadzwoń 📞 502361596

lub 605337651 . ⭐️ Umów się już dziś . ⭐️

Bielsko-Biała ul.Cechowa 10

www.medycynatlenowa.pl